UWAGA

W związku z decyzją Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, spowodowanej rozprzestrzenianiem się wirusa Equine Herpes Virus (EHV-1), CAVALIADA Kraków nie odbędzie się w terminie 11-14.03.2021  

Organizator: Grupa MTP

Kraków: panel zgłoszeń otwarty!

Podziel się

Panel zgłoszeń na CAVALIADA Kraków 2021 jest otwarty! Zobaczcie propozycje zawodów w skokach przez przeszkody - w programie emocjonujący finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata.

W dniach 11-14 marca 2021 w TAURON Arenie Kraków odbędzie się CAVALIADA – międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody i Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata.

Królewskie Miasto Kraków już po raz trzeci zamieni się w międzynarodową stolicę skoków przez przeszkody. Zawody w randze CSI2*-W i CSI1* przyciągną na start najlepszych zawodników z Polski i Europy. Sportowe emocje na najwyższym poziomie zapewni finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Dla zawodników, którzy walczą o punkty i awans do Finału Pucharu Świata który odbędzie się na przełomie marca i kwietnia w Göteborgu, Kraków to ostatni i najważniejszy przystanek w walce o spełnienie marzeń. To właśnie podczas CAVALIADY poznamy trzech najlepszych zawodników naszej ligi, którzy zakwalifikują się do finału.

Zgłoszenia na CAVALIADA Kraków przez PZJ.

Propozycje CSI2*W LF, CSI1*