Organizator:

AKTUALNOŚCI

02-12-21 CAVALIADA – wielki finał w Krakowie!

Królewskie Miasto Kraków po raz trzeci zamieni się w międzynarodową stolicę skoków przez przeszkody.

Zobacz więcej

21-10-21 Zobacz najważniejsze punkty programu

CAVALIADA to emocjonujące zawody jeździeckie, rozgrywane na wysokim międzynarodowym poziomie sportowym. Na arenach zawodnicy walczą w konkursach w skokach przez przeszkody, dresażu, WKKW i powożeniu. Zobacz najważniejsze punkty programu w Krakowie!

Zobacz więcej

21-10-21 Czym jest CAVALIADA Tour?

CAVALIADA Tour to największy cykl zawodów jeździeckich w Polsce, które odbywają się w czterech miastach: Warszawie, Poznaniu, Sopocie i Krakowie. Czym tak dokładnie jest to wydarzenie?

Zobacz więcej

20-10-21 Historia Polski z ponad miliona klocków LEGO

Od 22 października 2021 na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie można zwiedzać HistoryLand – angażującą opowieść o najważniejszych wydarzeniach z historii Polski zbudowaną z ponad miliona klocków LEGO®!

Zobacz więcej

08-10-21 Grand Prix w ujeżdżeniu na CAVALIADZIE!

Duża zmiana w programie CAVALIADY nastąpiła w przypadku konkurencji ujeżdżenia, gdzie organizatorzy postanowili wejść na wyższy poziom. W CAVALIADA Dressage Tour zawodnicy wystartują w konkursach na poziomie Grand Prix.

Zobacz więcej

01-10-21 Kwalifikacja do CAVALIADA Driving Tour już niebawem

Kwalifikacja do Halowego Pucharu Polski w powożeniu zaprzęgami czterokonnymi, którego poszczególne etapy odbędą się podczas CAVALIADA Tour, odbędzie się już w październiku w Łącku.

Zobacz więcej